O firme

Vitajte vo svete Mon Platin,
kde krásne vlasy a pleť sú spôsobom života

Spoločnosť bola založená v roku 1993 v Izraeli. Mon Platin je izraelský developer a výrobca kozmetiky pre profesionálov aj na bežné použitie. Naše produkty sa predávajú v Izraeli a v ďalších 52 krajinách po celom svete. Našim cieľom je vytvárať kozmetické produkty pre všetky typy vlasov a pleti vo vysokej kvalite, bez kompromisov.

Za posledných 20 rokov sa nám podarilo predstaviť desiatky inovácii a technologických prelomov na poli kozmetickej vedy. Každoročne prinášame na trh novinky. Sme najväčšia spoločnosť so sídlom v Izraeli, ktorá sa venuje produkcii vlasovej kozmetiky a neustále vyvíjame novinky v pleťovej kozmetike. Všetky naše produkty boli schválené izraelským Ministerstvom zdravia.

Celá kolekcia produktov DSM sa vyrába priamo v Izraeli, kde zamestnávame stovky ľudí v lokálnych továrňach a množstvo dodávateľov.
Každý produkt Mon Platin je podrobovaný kontrolným procedúram. Naša spoločnosť tak spĺňa svoj záväzok vytvárať kvalitné produkty pre zdravie a krásu.

Všetky produkty Mon Platin sú navrhované a vytvárané v špecializovaných laboratóriách.

Cieľom našich zamestnancov je vytvoriť produkty, s ohľadom na prirodzenú
rovnováhu tela.

Sústreďujeme sa na vytvorenie synergie medzi prírodnými zložkami, minerálmi z Mŕtveho mora a technologickým pokrokom.

Vaša prirodzená voľba

Produkty kozmetiky Mon Platin sú vytvorené hlavne pre ľudí, ktorí oceňujú rolu prírody v starostlivosti o pokožku a vlasy. Spájame inovatívne technológie s tými najpokročilejšími metódami na poli kozmetickej vedy.

Všetky balenia produktov majú na sebe znak zajaca. Týmto vyjadrujeme naše stanovisko proti testovaniu na zvieratách.
Sme hrdým držiteľom certifikátu pravosti „Israel original Dead-Sea product“ a ISO.

Mon Platin spĺňa tie najprísnejšie požiadavky vo vývoji vlasových produktov, kde sa snažíme o vlasy, ktoré žiaria zdravím a rovnako pri vývoji pleťových produktov, kedy pomáhame klientom dosiahnuť krásnu pokožku.

Nová továreň bola postavená podľa tých najtvrdších svetových kozmetických štandardov a spĺňa štandardy kvality Izraelských oficiálnych inštitúcií a všetky požiadavky európskych a amerických štandardov.
Zariadenie továrne je moderné, pokrokové a zabezpečuje spoločnosti vysoký štandard kvality výroby.
Naša továreň vyrába viac ako 400 rôznych kozmetických produktov pre viac ako 50 krajín po celom svete.
Všetky naše aktivity sú spojené so starostlivosťou o prírodu a životné prostredie a komunitu.
Našou filozofiou je spojenie biznis aktivít so spoločnosťou a ľuďmi, ktorí naše produkty navrhujú, produkujú, predávajú a nakupujú.
V novej továrni organizujeme rôzne školenia a informačné stretnutia pre nových aj súčasných distribútorov a klientov, aby sa sami presvedčili o vysokej kvalite a exkluzivite našich produktov.

Naša spoločnosť pôsobí na Slovensku od roku 2010. Od nášho vstupu na trh, tisícky spokojných zákazníkov zistili, že kvalita našich produktov sa odzrkadľuje na vzhľade ich pokožky či zdraví vlasov.
Vytvárame výnimočné produkty, ktoré naozaj pretvárajú vlasy do koruny krásy a v prípade starostlivosti o pleť, jej pomáhame dosiahnuť žiarivý vzhľad.

Mon Platin spĺňa aj tie najnáročnejšie kritériá.

Naše vlastné zdroje, roky skúseností a inovatívny pohľad, sú k dispozícii pre každého zákazníka.
Navštívte naše webové stránky a uvidíte, prečo je po značke Mon Platin tak vysoký dopyt zo strany spotrebiteľov, kaderníkov a kozmetičiek po celom svete.

Certifikáty kvality

Náš výrobný podnik získal certifikát ISO 22716:2007. Okrem iného hovorí o tom, že produkty vyrábané pre Mon Platin, majú GMP štandard kvality.

GMP je kvalitatívne najvyšší štandard kozmetických prípravkov. Pre nás je to taktiež záväzok, dodávať stále kvalitnejšie produkty a posúvať sa vpred.

Ďakujeme ministrovi financií Štátu Izrael pánovi Naftali Bennett za certifikát „Outstanding exporter“. Získali sme ho ako ocenenie za najvyšší objem exportu tovaru do zahraničia.

O kvalite a autentickosti našich produktov svedčí aj certifikát kvality našej rady kozmetiky z Mŕtveho mora. Sme súčasťou asociácie výrobcov, ktorí sa starajú o ochranu prírody a podporujú revitalizačné projekty Mŕtveho mora.

Naše produkty nikdy neboli a nikdy nebudú testované na zvieratách. V našich produktoch nenájdete látky, ktoré poškodzujú váš organizmus, nechceme škodiť ani prírode, ani zvieratám.

Táto webová stránka používa súbory cookies.