...

Novinky

MON PLATIN PROFESSIONAL RADA HYLOREN

Už viac ako 25 rokov sme v spoločnosti Mon Platin pevne presvedčení, že starostlivosť o vlasy by mala byť neoddeliteľnou súčasťou našej každodennej starostlivosti o telo. Dokonca aj v staroveku sa vlasy ženy považovali za hlavný zdroj príťažlivosti.

V laboratóriách spoločnosti Mon Platin sme spolu s poprednými svetovými vývojármi tri roky neúnavne pracovali, aby sme vám predstavili náš revolučný prelom v oblasti starostlivosti o vlasy.
Tento prelom by nebol možný, ak by sa mnohokrát opakovane netestovalo a nevylepšovalo zloženie, aby sa dosiahol čo najbližší výsledok k dokonalým vlasom.

Dnes, po nespočetných štúdiách a experimentoch*, sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť výkonný polymér na starostlivosť o vlasy – polymér kyseliny hyalurónovej. Tento komplex aminokyselín a 94% kyseliny hyalurónovej preniká do vlasových vlákien a dodáva vlasom jemnosť, hydratáciu a úžasný vzhľad s pozoruhodnými výsledkami od prvého ošetrenia.Rovnako ako v starostlivosti o tvár, aj pri starostlivosti o vlasové vlákna, existuje vždy jeden vzorec, ktorý funguje: Voda = hydratácia = zdravý a hladší, lesklejší, silnejší vlas.

Tajomstvo je v silnom polyméri – kyseline hyalurónovej. Schopnosť polyméru absorbovať vlhkosť (vodu) je až 978-krát väčšia ako jeho veľkosť, dodáva tak vlasom vitalitu, lesk a silnejší vzhľad.

Rada Hy Loren, vyvinutá v laboratóriach Mon Platin Israel, obsahuje škálu produktov špeciálne vyvinutých na starostlivosť o rôzne typy vlasov – či už jemných a krehkých, hustých a nepoddajných alebo vlasov, ktoré prešli rôznymi typmi vyrovnávacích procesov – v spoločnosti Mon Platin, vieme, ako sa starať o vlasové vlákna na presnej molekulárnej úrovni.

—–

* Netestované na zvieratách!

Jednou z najpopulárnejších kozmetických procedúr v súčasnosti je vstrekovanie alebo aplikácia kyseliny hyalurónovej do pokožky tváre. Kyselina hyalurónová alebo hyaluronát je kyslý polysacharid, ktorý sa prirodzene vyskytuje v bunkách rôznych tkanív v našom tele, vrátane spojivových tkanív a chrupavky. Má funkciu špongiovej línie – absorbuje vodu a premieňa ju na hustejšiu tekutinu. Kyselina hyalurónová vo svojej najčistejšej forme absorbuje až tisícnásobok svojej pôvodnej veľkosti. Vďaka komplexu pozostávajúcemu z niekoľkých ďalších polymérov je užitočný pri vyplňovaní vrások.

Za posledné tri roky sme v laboratóriách Mon Platin uskutočnili nespočetné množstvo vedeckých experimentov s cieľom vytvoriť silný polymér, ktorý by hydratáciou prenikal do vlasových vlákien,
posilnil štruktúru vlasov a vytvoril na kutikule jednotný povrch. Vďaka jedinečnému neosonickému vodivému systému ponúkajú vlasové produkty HY LOREN vedecký prielom v oblasti  Starostlivosti o vlasy a ich posilnenie.
Procedúra pozostáva z troch fáz (tri produkty), z ktorých každá má rozhodujúcu úlohu v procese spevňovania a regenerácie vlasov.
Po prvom ošetrení môžete vidieť výraznú zmenu kvality vlasov v siedmich rôznych rozmeroch:

• absorpcia vlhkosti vo vlasových vláknach
• zvýšený objem pri použití objemových prvkov
• posilnenie vlasových vlákien a menšie poškodenie vlasov v
priebehu času – prispieva k rastu vlasov
• rovnomerný povrch, ktorým je kutikula rovnomerne potiahnutá,
pre jemné a hladké vlasy
• výrazné posilnenie vlasových vlákien vďaka zvýšenému obsahu
vody (= vlhkosť) na vlasovej pokožke.
• až o 58% väčšia flexibilita vo vlasových vláknach od prvého použitia

Jedinečná kombinácia týchto troch ošetrujúcich produktov vedie k úrovni starostlivosti o vlasy, ktorá predstavuje revolúciu a prelom v segmente profesionálnych vlasových výrobkov.

ČO PRESNE JE
KYSELINA HYALURÓNOVÁ?

Táto webová stránka používa súbory cookies.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.