Kozmetika Mon Platin, rada s čiernym kaviárom

Kozmetika značky Mon Platin je dovážaná priamo z Izraela. Zdrojom aktívnych látok v našej kozmetike je Mŕtve more. V jeho hlbinách sú ukryté minerály v hustej koncentrácii, ktoré sa nahromadili v priebehu miliónov rokov.

Čierny kaviár obsahuje dokonale vyváženú a vysoko koncentrovanú zmes olejov a proteínov, minerálnych solí a vitamínov A, B2 a B12. Je vynikajúci na starostlivosť o namáhané vlasy. Vďaka obsahu omega 3 a 6 mastných kyselín udržiavajú prípravky s obsahom čierneho kaviáru vlasy krásne lesklé a zdravé.

Pleť zase naberie nový dych a je chránená proti vonkajším vplyvom. Kaviár na pokožku pôsobí priam zázračne. Bunky sa rýchlo regenerujú a sú dokonalo vyživované a hydratované. Pleť je vypnutá, krásne hebká a zbavená jemných liniek aj hlbších vrások.

Dokonalá zmes prírodných minerálov z primárneho svetového zdroja, Mŕtveho mora, je spojená s najmodernejšou technológiou a vytvára optimálnu starostlivosť o pleť a jej ochranu. Prinášame ju priamo vám, nášmu náročnému klientovi. Prevratný spôsob prípravy, za použitia technológie mp269, ktorá bola vytvorená špeciálne v laboratóriách Mon Platin, zabezpečuje dvojfázový spôsob absorpcie všetkých dôležitých ingrediencií. Vďaka tomu sa v produktoch nachádza vyššia koncentrácia aktívnych zložiek, no zároveň sa zachováva delikátna textúra prípravku a ľahký vzdušný pocit na pokožke.

Naša rada produktov s čiernym kaviárom je obohatená prírodnými extraktmi z rastlín, na základe tradícií, ktoré sme si zapožičali z rôznych kultúr, a ktoré sa datujú tisícky rokov do minulosti. Zložky sú kombinované s veľkou opatrnosťou, aby sme optimalizovali ich účinnosť pre ochranu vašej krásy a zdravia.

Všetko ponúkané Vám, milovníkom prírodnej kozmetiky, s láskou od Mon Platin.

Ďalšie články

Zlatá maska a prípravky na tvár

Zlato sa v kozmetike a medicíne využíva už po stáročia. Údajne, si aj bájne krásna Kleopatra prikladala na tvár masku z čistého zlata. Je to

Najlepšie darčeky pre mužov

Muži chcú rýchle autá a krásne ženy. Ale čo aj toto všetko už majú? V kozmetike sú muži väčšinou klasici. Sťažujú sa na rovnakú penu

Večerná starostlivosť o pleť

Na večer si doprajte čas, stretnite sa so svojim priateľom v zrkadle a zotrite si únavu celého dňa z tváre. Odlíčenie Večer je pokožka unavená,

Táto webová stránka používa súbory cookies.