...

Zlatá maska a prípravky na tvár

Zlato sa v kozmetike a medicíne využíva už po stáročia. Údajne, si aj bájne krásna Kleopatra prikladala na tvár masku z čistého zlata. Je to symbol výnimočnosti a luxusu. A ten si zaslúži každá žena.

Výhody využívania koloidného zlata v starostlivosť o pleť

Anti aging

Prvá výhoda používania zlata v starostlivosti o pleť je jeho omladzujúci účinok. Zlato ako kov je známe pre svoju schopnosť odstraňovať toxíny. Odstraňuje škody spôsobené oxidáciou a zároveň je skvelým prostriedkom na odstraňovanie a liečbu poškodení kože. Čo prispieva k omladzujúcim účinkom zlata, je jeho schopnosť vytvárať nové bunky, spevňovať pokožku, a tak zanechávať vašu tvár mladšiu a krásnu dlhšie.

Prvá pomoc pre pokožku poškodenú slnkom

Pri spálení pokožky tváre alebo tela, môžete využiť jeho schopnosť napraviť škody spôsobené slnkom a aj jeho antiseptický účinok. Zlato dokáže opraviť bunky pokožky a pomáha pri liečbe tmavých škvŕn a problémovej pigmentácie.

Samotné zlato vám však na starostlivosť o pleť nestačí. Dôležitá je správna kombinácia ostatných látok. Široko využívaným prostriedkom v boji proti vráskam je kyselina hyalurónová, ktorá spomaľuje proces starnutia. Je vysoko kompatibilná s pokožkou, zjemňuje, zvláčňuje, chráni pokožku a viditeľne zlepšuje jej vzhľad. Extrakt z granátového jablka efektívne zjemňuje pokožku, vyživuje ju a dodáva jej vlhkosť a flexibilitu.

SFP faktor chráni pokožku pred slnkom počas dňa. Možno sa vám to zdá nepodstatné, no slniečko spôsobuje starnutie pokožky. A to aj vtedy, ak sa mu nevystavujete priamo. Do nočného krému ho už nepotrebujete, ale denný by ho určite obsahovať mal. chráni pokožku pred slnkom počas dňa. Možno sa vám to zdá nepodstatné, no slniečko spôsobuje starnutie pokožky. A to aj vtedy, ak sa mu nevystavujete priamo. Do nočného krému ho už nepotrebujete, ale denný by ho určite obsahovať mal.

Vďaka kombinácii rôznych látok, ktorých účelom je hlavne pokožku očistiť a hydratovať, si môžete užívať krásnu pleť oveľa dlhšie. Doprajte si aj zlatú masku alebo masku s obsahom zlata. Kvalitný krém na noc a sérum na deň. Nešetrite na sebe. Hlavne ak pracujete celý deň pri počítači alebo v prašnom prostredí. Vyberte si produkt, ktorý bude vyhovovať typu vašej pokožky. Ak si nie ste istá typom svojej pokožky, pokojne a užívajte si úžasné účinky zlata na vašu pleť.

 

Ďalšie články

Najlepšie darčeky pre mužov

Muži chcú rýchle autá a krásne ženy. Ale čo aj toto všetko už majú? V kozmetike sú muži väčšinou klasici. Sťažujú sa na rovnakú penu

Večerná starostlivosť o pleť

Na večer si doprajte čas, stretnite sa so svojim priateľom v zrkadle a zotrite si únavu celého dňa z tváre. Odlíčenie Večer je pokožka unavená,

Táto webová stránka používa súbory cookies.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.