...

Najlepšie darčeky pre mužov

Muži chcú rýchle autá a krásne ženy. Ale čo aj toto všetko už majú? V kozmetike sú muži väčšinou klasici. Sťažujú sa na rovnakú penu na holenie, rovnaký balzam po holení, rovnaký parfum a rovnaký krém.

Doprajte im teda kvalitnú kozmetiku. Takú, ktorá mužom rozumie. Nenápadne pomáha bojovať proti starnutiu pokožky, vyživuje ju a nezanecháva pocit mastnoty. Jednoducho, stará sa o nich bez toho, aby o tom vedeli.

Aký je ten váš muž?

Je stále aktívny, v pohybe, miluje šport a adrenalín.

Muž, ktorý pravidelne športuje určite ocení kombináciu produktov na prípravu a uvoľnenie svalov. Pred cvičením mu Warm up krém zahreje svaly a pripraví jeho organizmus na očakávanú záťaž. Po cvičení sú svaly unavené a napäté. Použitím športového Cool down gélu sa pokožka zrelaxuje a zníži sa napätie vytvorené pri cvičení. Bojuje proti svalovej únave s okamžitým účinkom. Športovci ocenia aj to, že gél aj krém sa rýchlo vstrebávajú a nezanechávajú pokožku lepkavú alebo mastnú.

Holenie každodenné

Pre muža, ktorý sa holí každý deň, či už kvôli vám alebo kvôli práci. Je veľmi dôležité, aby sa jeho pokožka správne hydratovala a vyživovala. Pena na holenie z Mŕtveho mora sa o pokožku stará aj počas holenia. Dodáva štedrú dávku minerálov a pokožku dezinfikuje bez podráždenia. Ak je jeho pokožka extrémne citlivá, odporúčame krém na holenie. Je vhodný aj na holenie celého tela, má hodvábnu štruktúru a stará sa o pokožku pomocou minerálov z Mŕtveho mora. Na ochranu pokožky po holení vyskúšajte krém po holení. Je bez alkoholu, pleť čistí a dezinfikuje. Nenecháva pokožku vláčnu, nezanecháva mastný pocit ani vzhľad. Ocenia ho najmä páni, ktorý sa holia pravidelne a ich pokožka môže byť častým holením poškodená.

Pre mužov, ktorí sa o seba starajú

Najčastejší problém mužov je suchá pokožka. Ženy si vezmú na pomoc kvalitné krémy, oleje, telové mlieka, jogurty alebo séra. Mužom je často táto predstava nepríjemná. Ak chcete pánom uľahčiť starostlivosť o seba a zároveň im ukázať, že krémy nemusia byť mastné a peelingy nepríjemné, vyberte im produkt, ktorý budú mať radi. Produkty s obsahom mydla pokožku vysúšajú. Do darčekového balíčka radšej pribaľte peelingy a čistiace gély bez obsahu mydla. Vyskúšajte tiež kvalitu sprchovacích gélov s obsahom minerálov z Mŕtveho mora. Pokožku nevysušia, ich vôňa je príjemne jemná a nepríjemné sťahovanie spojené s vysúšaním pokožky zmizne.

Ďalšie články

Zlatá maska a prípravky na tvár

Zlato sa v kozmetike a medicíne využíva už po stáročia. Údajne, si aj bájne krásna Kleopatra prikladala na tvár masku z čistého zlata. Je to

Večerná starostlivosť o pleť

Na večer si doprajte čas, stretnite sa so svojim priateľom v zrkadle a zotrite si únavu celého dňa z tváre. Odlíčenie Večer je pokožka unavená,

Táto webová stránka používa súbory cookies.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.