...

Farby Anti Break Safe Guard

Odteraz v každom salóne – najlepšia farba s najlepšou ochranou!

My, v Mon Platin, sme za posledných 20 rokov neustále vyvíjali novinky a inovatívne riešenia pre všetky typy vlasov, tak v Izraeli ako aj v medzinárodnom prostredí.

Farby Anti Break sú skutočným majstrovským dielom. Stojí za ním spolupráca izraelských výskumných laboratórií a medzinárodných vývojových laboratórií.

Farby Anti Break sú úplne novým prelomovým objavom v posilňovaní vlasov. Vďaka pokrokovému neosomal systému, ktorý posilňuje existujúce disulfidové väzby vo vlasovom vlákne počas procesu farbenia. Tento revolučný systém zhusťuje, posilňuje a zjemňuje vlasovú štruktúru bez toho, aby zasahoval do procesu farbenia. Výsledným efektom je dokonalá farba, silné, hebké a lesklé vlasy. Táto moderná kolekcia vlasových farieb, obsahuje 61 odtieňov, ktoré boli starostlivo vybrané a prešli rukami desiatok popredných profesionálnych vlasových stylistov z celého sveta. Farby poskytujú praktické a optimálne riešenia, ktoré pokrývajú celú škálu rôznych chemických ošetrení vlasov, ktoré sa v súčasnosti využívajú.

Tento inovatívny systém farbenia taktiež obsahuje unikátny Trio Complex

Spojenie troch inovatívnych a prelomových technológií vynájdených v popredných svetových laboratóriách. Vďaka Trio Complex sme boli schopní rozšíriť naše riešenia pre farby Anti Break, a tak pokryť úplne nové odtiene a farby. Samozrejme, pri zachovaní fantastického lesku vlasov a maximálnej ochrany vlasového vlákna počas farbenia.

Prvý komponentom Trio Complex je Anti Break Safe Guard, ktorý z našich produktov už veľmi dobre poznáte.

Druhým komponentom je Farba budúcnosti – žiariaca tekutá kryštalická emulzia (krém, v ktorom je tekutina obsiahnutá), ktorá umožňuje rovnomernejšie rozloženie pigmentov na každom bode a vo všeobecnosti obsahuje vyššiu hustotu pigmentov v samotnej emulzii. Výsledkom je trvácnejší, žiariaci odtieň.

Tretím a najdôležitejším komponentom je použitie čistých, vysoko funkčných nano pigmentov, so stabilizačným efektom, ktorý zabezpečuje fenomenálnu kapacitu a pokrytie hrubých aj neskrotných šedivých vlasov.

Spojením všetkých týchto komponentov do jednej tuby, sme získali vlasový produkt, o ktorom môžeme hovoriť ako o zázraku.

My ho voláme – Mon Platin Anti Break farba na vlasy.

Ďalšie články

Krásne vlasy aj v zime

Ako sa správne postarať o svoje vlasy v zimnom období? Zabaľte si vlasy do hodvábnej šatky predtým, ako si na hlavu nasadíte čiapku. Každá z nás vie,

Maska na vlasy na dovolenke

Chystáte sa na dovolenku? Vezmite si so sebou kvalitný šampón, kondicionér, krém na vlasy, masku na vlasy alebo vlasové sérum. Aký šampón si vziať na

Top trendy na leto 2017

Ako zaujať na letnej párty, prilákať pohľady a čo diktujú trendy na leto 2017?   Vrkoče a pletenie​ Vrkoče môžu byť tradičné, francúzske, rybie kosti

Absolútna novinka na trhu!

Viete, čo je to SUPER MASKA od Mon Platin? Je perfektnou kombináciou Mon Platin intenzívnej vlasovej masky s čiernym kaviárom a komplexom Anti Break Safe

Táto webová stránka používa súbory cookies.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.