Farby Anti Break Safe Guard

Odteraz v každom salóne – najlepšia farba s najlepšou ochranou!

My, v Mon Platin, sme za posledných 20 rokov neustále vyvíjali novinky a inovatívne riešenia pre všetky typy vlasov, tak v Izraeli ako aj v medzinárodnom prostredí.

Farby Anti Break sú skutočným majstrovským dielom. Stojí za ním spolupráca izraelských výskumných laboratórií a medzinárodných vývojových laboratórií.

Farby Anti Break sú úplne novým prelomovým objavom v posilňovaní vlasov. Vďaka pokrokovému neosomal systému, ktorý posilňuje existujúce disulfidové väzby vo vlasovom vlákne počas procesu farbenia. Tento revolučný systém zhusťuje, posilňuje a zjemňuje vlasovú štruktúru bez toho, aby zasahoval do procesu farbenia. Výsledným efektom je dokonalá farba, silné, hebké a lesklé vlasy. Táto moderná kolekcia vlasových farieb, obsahuje 61 odtieňov, ktoré boli starostlivo vybrané a prešli rukami desiatok popredných profesionálnych vlasových stylistov z celého sveta. Farby poskytujú praktické a optimálne riešenia, ktoré pokrývajú celú škálu rôznych chemických ošetrení vlasov, ktoré sa v súčasnosti využívajú.

Tento inovatívny systém farbenia taktiež obsahuje unikátny Trio Complex

Spojenie troch inovatívnych a prelomových technológií vynájdených v popredných svetových laboratóriách. Vďaka Trio Complex sme boli schopní rozšíriť naše riešenia pre farby Anti Break, a tak pokryť úplne nové odtiene a farby. Samozrejme, pri zachovaní fantastického lesku vlasov a maximálnej ochrany vlasového vlákna počas farbenia.

Prvý komponentom Trio Complex je Anti Break Safe Guard, ktorý z našich produktov už veľmi dobre poznáte.

Druhým komponentom je Farba budúcnosti – žiariaca tekutá kryštalická emulzia (krém, v ktorom je tekutina obsiahnutá), ktorá umožňuje rovnomernejšie rozloženie pigmentov na každom bode a vo všeobecnosti obsahuje vyššiu hustotu pigmentov v samotnej emulzii. Výsledkom je trvácnejší, žiariaci odtieň.

Tretím a najdôležitejším komponentom je použitie čistých, vysoko funkčných nano pigmentov, so stabilizačným efektom, ktorý zabezpečuje fenomenálnu kapacitu a pokrytie hrubých aj neskrotných šedivých vlasov.

Spojením všetkých týchto komponentov do jednej tuby, sme získali vlasový produkt, o ktorom môžeme hovoriť ako o zázraku.

My ho voláme – Mon Platin Anti Break farba na vlasy.

Ďalšie články

Zlatá maska a prípravky na tvár

Zlato sa v kozmetike a medicíne využíva už po stáročia. Údajne, si aj bájne krásna Kleopatra prikladala na tvár masku z čistého zlata. Je to

Najlepšie darčeky pre mužov

Muži chcú rýchle autá a krásne ženy. Ale čo aj toto všetko už majú? V kozmetike sú muži väčšinou klasici. Sťažujú sa na rovnakú penu

Táto webová stránka používa súbory cookies.