...

Top trendy na leto 2017

Ako zaujať na letnej párty, prilákať pohľady a čo diktujú trendy na leto 2017?

 

Vrkoče a pletenie​

Vrkoče môžu byť tradičné, francúzske, rybie kosti spletené z dvoch alebo z piatich prameňov. Zapletať môžete aj po dánsky na spôsob vodopádu alebo si vypletených vlasov vytvoriť čelenku. Nemusíte len prepletať. Efektné budú aj oddelené stočené pramene, ktoré budú pripomínať romantiku viktoriánskych čias.

Stužky aj stuhy

Saténové aj semišové stuhy dodávajú vlasom glamour look. Široké stuhy môžete nosiť vzadu alebo n boku, kedy dodajú príjemný retro look. Okrem saténu môžete použiť aj iné materiály a farby. Zo stúh si môžete urobiť aj čelenky alebo si nimi prichytiť konce zapletaných vrkočov.

Kratučká blond

Napriek tomu, že úplne krátke vlasy nemusia pôsobiť žensky, môžete si to dovoliť, pokiaľ máte vhodný typ tváre. Svetlučká blond pôsobí stále jemne a dievčensky, hlavne ak sú vlásky na vrchu hlavy dlhšie a po bokoch kratšie. Tvár sa zúži a stačí už len zvýrazniť oči

Kučeravá Sue

Nie, žiadne trvalé kučery. Ale z času na čas je fajn zabiť pár hodín a vytvoriť si look, ktorým očaríte. Napríklad kučery z dlhých vlasov. Nezabúdajte na kvalitnú ochranu pred i počas natáčania, aby teplo Vaše vlasy nepoškodilo. A potom šup, na párty.

Accesory du jour

Do vlasov si môžete pripnúť nie len stužky. Tento rok sú in aj väčšie štrasové ozdoby. Dodajú vlasom blink a to bez ohľadu na to, aký jednoduchý, či komplikovaný účes si z zvolíte. Doplnky proste letia. Čím väčšie budú, tým viac pohľadov prilákajú. Ste pripravené na letný románik?

Super – rovné vlasy

Že sme hovorili o kučerách a teraz zrazu rovný look? Nie, nie je to náhoda. Trendy diktujú, že rovný look sa hodí každý deň a kučery na oslavu alebo keď máte pár hodín na dokonalé natočenie.

Kontúrované vlasy

Tento štýl, známy aj ako „contourage“, funguje prakticky ako kontúrovanie makeupu. Zjemnením farby vlasov okolo tváre, dodáte svojej tvári zaujímavý efekt, vyzdvihnite svoje črty a celkovo vytvoríte veľmi lichotivý efekt.

Skrytá dúha

Rok 2017 praje aj farbám. Londýnsky salón Not Another Salon (Nie len ďalší salón) ponúka zákazníčkam možnosť schovať svoje farby tak, aby mohli ďalej chodiť do práce a pôsobiť seriózne. No stačí trošku prečesať a upraviť a dúha odhalí všetky svoje farby. Skvelé, čo poviete?

Neonový žiarič

Nič tak nepriláka pohľady a nič tak nehovorí o lete ako žiariace farby. Na dovolenku si môžete dopriať aj neónové farby, ktoré žiaria v tme. Ak nechcete svetielkovať, vyberte si jemnejšie farby, skvelo budú vyzerať v svetlých aj tmavých vlasoch.

Balayage

Koloristika stále zostáva pri technike „balayage“, ktorá jemne odfarbuje končeky vlasov, no robí to jemnejšie ako klasické „hombré“. Táto technika je šetrná a vytvára krásne prirodzený tok vlasov. Tým, že sa pramienky sa neodfarbujú o veľa odtieňov (väčšinou len o jeden alebo jeden a pol), vyzeráte, ako keby ste prišli od mora. Dokonca aj keď vlasy odrastajú, stále pôsobia veľmi prirodzene.

Ďalšie články

Krásne vlasy aj v zime

Ako sa správne postarať o svoje vlasy v zimnom období? Zabaľte si vlasy do hodvábnej šatky predtým, ako si na hlavu nasadíte čiapku. Každá z nás vie,

Maska na vlasy na dovolenke

Chystáte sa na dovolenku? Vezmite si so sebou kvalitný šampón, kondicionér, krém na vlasy, masku na vlasy alebo vlasové sérum. Aký šampón si vziať na

Farby Anti Break Safe Guard

Odteraz v každom salóne – najlepšia farba s najlepšou ochranou! My, v Mon Platin, sme za posledných 20 rokov neustále vyvíjali novinky a inovatívne riešenia

Absolútna novinka na trhu!

Viete, čo je to SUPER MASKA od Mon Platin? Je perfektnou kombináciou Mon Platin intenzívnej vlasovej masky s čiernym kaviárom a komplexom Anti Break Safe

Táto webová stránka používa súbory cookies.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.