...

Kozmetika so zlatom a jej účinky na pokožku

Prečo Mŕtve more?

Mŕtve more sa nachádza na najnižšom bode na Zemi. Je bohaté na minerálne látky a vyhľadávané pre svoje liečivé a skrášľujúce účinky na pokožku. Mnoho minerálov, ktoré sa nachádzajú v Mŕtvo mori, sa nenachádzajú nikde inde vo svete. Preto sú produkty hlavne s obsahom bahna a soli tak výnimočné. Naše minerálne produkty obsahujú bahno z Mŕtveho mora, ktorého účinky môžete zažiť aj v súkromí vášho domova. Prírodné látky v kombinácii s pokročilou kozmetickou vedou sa spájajú do výnimočných produktov. Každý výrobok Mon Platin podlieha prísnym kontrolám kvality, ktoré potvrdzujú náš záväzok, neustále vytvárať vynikajúce zdravotné i kozmetické výrobky. Našim cieľom je vyrábať len prírodné produkty, bez obsahu nebezpečných látok. Naše produkty neboli a nikdy ani nebudú testované na zvieratách a vždy budú rešpektovať prirodzenú rovnováhu organizmu.

Ako to funguje?

Minerálne bahno je unikátny produkt Mŕtveho mora. Obrovské množstvo jódu a brómu v bahne, vode a vo vzduchu pôsobí priaznivo na nervový systém. Síra a horčík, pomáhajú liečiť rôzne kožné choroby a bohatý obsah draslíka bojuje proti artritíde a reume. Okrem bahna a solí, môžete v našej kozmetika nájsť bohaté zastúpenie minerálov z Mŕtveho mora, prírodných výťažkov z rastlín, čierneho kaviáru aj 24 karátového zlata. Každá zo zložiek pomáha pokožku chrániť iným spôsobom a kombináciou týchto zložiek vytvárame kozmetiku pre všetky typy pleti a všetky vekové skupiny.

Skutočné zlato?

Zlato je súčasťou kozmetiky a liečiteľstva už tisíce rokov. Vznešená egyptská kráľovná Kleopatra verila, že zlato prinesie jej pleti večnú krásu a mladosť. Údajne používala zlatú masku, ktorú si každú noc prikladala na tvár. Absolútna novinka, vyvinutá exkluzívne pre Mon Platin Laboratories a kozmetiku deadseamineral.sk obsahuje 24 karátové koloidné zlato, vo forme zlatých kapslí, kyselinu hyalurónovú, perlový prášok, proteín z rastliny quinoa a extrakt z granátového jablka. Naša kozmetická rada obsahuje čisté 24 karátové zlato – vo forme ultra vyživujúcej koloidnej suspenzie – trblietavé mikro častice.

Citlivá pokožka

Vyberáme pre vás produkty bez obsahu nebezpečných látok. Špeciálne sa sústreďujeme na podráždenú, citlivú aj psoriatickú pleť. Naša kozmetika je skutočne prírodná a určená pre celú rodinu. Vyberte si to, čo je vášmu telu prirodzené. Vyberte si produkty, ktoré obsahujú skutočne unikátne ingrediencie. Vyberte si kozmetiku, ktorá rešpektuje vašu individualitu a stará sa o vašu krásu. Prečo? Lebo naša kozmetika je dodávaná s láskou ku zdraviu a kráse, priamo k vám domov.

Ďalšie články

Zlatá maska a prípravky na tvár

Zlato sa v kozmetike a medicíne využíva už po stáročia. Údajne, si aj bájne krásna Kleopatra prikladala na tvár masku z čistého zlata. Je to

Najlepšie darčeky pre mužov

Muži chcú rýchle autá a krásne ženy. Ale čo aj toto všetko už majú? V kozmetike sú muži väčšinou klasici. Sťažujú sa na rovnakú penu

Táto webová stránka používa súbory cookies.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.