...

Zachráňte svoje popraskané päty! Na dovolenke!

Poznáte to, slnko, voda, soľ… a vaše nohy sú stále viac vysušené. Využite teda čas, ktorý máte k dispozícii počas dovolenky na skrášľovanie svojich nôh. Chodidlá sú vašou vizitkou v sandálkach a v lete ich chcete mať špeciálne krásne. Pomôže starostlivosť z Mŕtveho mora a za pár dní sa budete môcť pochváliť krásnymi chodidlami.

Ako mať hladné chodidlá?

Základom, rovnako ako pri krásnej pleti, je peeling. Peelingové ošetrenie je pri starostlivosti o krásne nohy miestom, kde začneme. Vykúpali ste sa v mori? Výborne, pokožku máme zmäkčenú a pripravenú na to, aby stala krásnou.

1. krok ku hladkých chodidlá – Peeling

Peeling nemusíte aplikovať len na zmäkčenú pokožku. Vďaka krémovej konzistencii sa ľahko nanáša, neopadáva a po jeho používaní budete mať pokožku premasírovanú, prekrvenú a krásne jemnú. Krémom nemusíte šetriť, ale dbajte aj na to, aby ste krém nerozotierali „nasucho“. Uvidíte, koľko krému a vám vpije do pokožky a podľa toho môžete pridať viac. Krém je príjemne drsný. Po jeho nanesení ucítite na pokožke peelingovú zložku. Je drsnejšia ako klasický peeling na pleť alebo na telo. Prečo? Pretože peeling na nohy musí byť dostatočne drsný na to, aby odstránil zhrubnutú kožu najmä na pätách. Peeling na nohy si aplikujte postupne od päty, po celom chodidle až po prsty na nohách.

Krém obsahuje prírodné kúsky z broskyňovej kôstky, výťažky z avokáda aj zeleného čaju. Pokožku jemne premastí a osvieži.

2. krok ku hladkým chodidlám – Hydratácia

Po použití peelingu, môžete mať potrebu sa nakrémovať. Pokiaľ má peeling základ v kréme alebo oleji, pokožka je aj premastená, no hydratácie nikdy nie je dosť. Po ukončení peelingu si nôžky ošetrite podľa stupňa dehydratáciekrémom na nohy alebo špeciálnym maslom na suchú kožu na pätách.

3. krok – opakovaním ku kráse

Ak máte čas na dovolenke, opakujte peeling nôh tak často, ako sa vám chce. Jemné zrniečka piesku alebo prechádzka po kamienkovej pláži budú pôsobiť ako reflexná masáž a jemné čiastočky piesku sú tiež vhodné na odstránenie odumretých buniek. Čo je lepšie ako spojiť príjemné s užitočným? Urobte si romantickú prechádzku po pieskovej pláži a večer si znovu nezabudnite nakrémovať chodidlá krémom alebo maslom na nohy.

Pripravte sa na leto s nami 🙂 a užívajte si krásnu pokožku!

Ďalšie články

Zlatá maska a prípravky na tvár

Zlato sa v kozmetike a medicíne využíva už po stáročia. Údajne, si aj bájne krásna Kleopatra prikladala na tvár masku z čistého zlata. Je to

Najlepšie darčeky pre mužov

Muži chcú rýchle autá a krásne ženy. Ale čo aj toto všetko už majú? V kozmetike sú muži väčšinou klasici. Sťažujú sa na rovnakú penu

Táto webová stránka používa súbory cookies.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.