...

Hovorme o tom, ako správne používať peeling

Na ošetrenie pokožky doma, môžete použiť peeeling s obsahom minerálov z Mŕtveho mora. Odporúčame Mon Platin Dead Sea Mineral Peeling bez obsahu mydla.

Používa sa veľmi jednoducho. Po nanesení na vlhkú pokožku stačí tvár masírovať, až kým sa nevytvorí pena. Nechajte pôsobiť cca minútu a potom si tvár opláchneme vodou.Je to celkom jednoduché. Liečba sa vykonáva pomocou kozmetického prípravku, ktorý sa nazýva peeling. Aby sme si lepšie povedali, ako pôsobí peeling na našu tvár pozrime sa bližšie na prácu pedikéra.

Keď prichádzame na pedikúru, je naša pokožka na pätách tvrdá a drsná. Pedikér používa rôzne drsné pilníky a prípravky, ktoré odstránia tvrdú kožu a naše päty a chodidlá sú okamžite jemnejšie a ľahšie. Ak by ste sa pozreli na svoju pokožku cez mikroskop, zistili by ste, že vlastne nie je tak odlišná.

Samozrejme na tvár používame jemné prípravky, aby sme pleť neiritovali alebo nepoškodili. Na telo môžeme použiť drsnejšie zrno, ktoré spoľahlivo odstráni odumreté bunky a hlavne zanecháva pokožku o poznanie hladšiu.

Na ošetrenie pokožky doma, môžete použiť peeeling s obsahom minerálov z Mŕtveho mora. Odporúčame Mon Platin Dead Sea Mineral Peeling bez obsahu mydla. Používa sa veľmi jednoducho. Po nanesení na vlhkú pokožku stačí tvár masírovať, až kým sa nevytvorí pena. Nechajte pôsobiť cca minútu a potom si tvár opláchneme vodou.

Pre náročnejších odporúča Mon Platin Dead Sea Mineral pleťovú peelingovú masku. Používať ju môžete raz alebo dvakrát týždenne. Aplikujte na tvár a krk a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Masku odstránite v dvoch krokoch. Prvým sú krúživé pohyby, ktorým si ju postupne zotriete z pleti a druhým je klasické opláchnutie vodou. Po použití masky odporúčame použiť tonikum a kvalitný hydratačný krém. Maska sťahuje póry a zanecháva pokožku vyváženú a zamatovo jemnú.

Po peelingu alebo aj namiesto neho môžete použiť aj zlupovaciu masku. My v Mon Platin milujeme Medovú zlupovaciu masku. Vďaka rôznym vitamínom a aktívnym zložkám má taktiež liftingový účinok. Obsahuje vitamíny, med, harmanček a aloe vera na upokojenie pokožky. Vďaka vitamínu E bojuje proti predčasnému starnutiu pokožky, obnovuje jej elasticitu a osviežuje ju. Používa sa jednoducho. Stačí ju v tenkej vrstve naniesť na tvár a krk, vyhnite sa oblasti očí, a počkať, kým je maska úplne suchá. Jej štruktúra sa zmení a vy ju po cca 20 minútach môžete začať zlupovať. Smerujte od vlasovej línie dolu. Pleť môžete ešte ošetriť tonikom a dopriať jej extra dávku hydratácie v podobe kvalitného krému. Odporúčame opakovať raz alebo dvakrát týždenne.

Masku alebo peeling si vždy vyberajte podľa typu svojej pleti. Príroda vám dala mladosť a krásu, ale zároveň je plná úžasných látok, ktoré vám pomôžu si krásu zachovať nadlho.

Starajte sa o seba a ostaňte krásne.

Ďalšie články

Zlatá maska a prípravky na tvár

Zlato sa v kozmetike a medicíne využíva už po stáročia. Údajne, si aj bájne krásna Kleopatra prikladala na tvár masku z čistého zlata. Je to

Najlepšie darčeky pre mužov

Muži chcú rýchle autá a krásne ženy. Ale čo aj toto všetko už majú? V kozmetike sú muži väčšinou klasici. Sťažujú sa na rovnakú penu

Táto webová stránka používa súbory cookies.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.